conti_spb5600cl
conti_spb5600cl_2
conti_spb5600cl
conti_spb5600cl_2
CONTI SPB5600CL powerspan v-riem 5600 x 17 mm zwart
  • Lengte: 5600
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 5600 mm
  • Binnenlengte Li: 5540 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817656153
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB5600CL
Lengte
5600
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
5600 mm
Binnenlengte li
5540 mm