conti_spb5600cr
conti_spb5600cr_2
conti_spb5600cr
conti_spb5600cr_2
CONTI SPB5600CR CONTI V ADVANCE riem SPB 5600 CR 5V2200
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 5600
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 5600 mm
  • Binnenlengte Li: 5540 mm; 218,11 inch
  • Buitenlengte La: 5622 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V2205
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970444
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB5600CR
Lengte
5600
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
5600 mm
Binnenlengte li
5540 mm; 218,11 inch
Buitenlengte la
5622 mm