conti_spb6700cr
conti_spb6700cr_2
conti_spb6700cr
conti_spb6700cr_2
CONTI SPB6700CR CONTI V ADVANCE riem SPB 6700 CR 5V2650
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 6700
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 6700 mm
  • Binnenlengte Li: 6640 mm; 261,417 inch
  • Buitenlengte La: 6722 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V2638
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970482
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB6700CR
Lengte
6700
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
6700 mm
Binnenlengte li
6640 mm; 261,417 inch
Buitenlengte la
6722 mm