conti_spb9000cr
conti_spb9000cr_2
conti_spb9000cr
conti_spb9000cr_2
CONTI SPB9000CR CONTI V ADVANCE riem SPB 9000 CR
 552,95 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 06/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 06/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 9000
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 9000 mm
  • Binnenlengte Li: 8940 mm; 351,968 inch
  • Buitenlengte La: 9022 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V3543
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970529
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB9000CR
Lengte
9000
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
9000 mm
Binnenlengte li
8940 mm; 351,968 inch
Buitenlengte la
9022 mm