conti_spc3000cr
conti_spc3000cr_2
conti_spc3000cr
conti_spc3000cr_2
CONTI SPC3000CR CONTI V ADVANCE riem SPC 3000 CR
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3000
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 3000 mm
  • Binnenlengte Li: 2916 mm; 114,803 inch
  • Buitenlengte La: 3029 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858578480
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC3000CR
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
3000 mm
Binnenlengte li
2916 mm; 114,803 inch
Buitenlengte la
3029 mm