conti_spc3350cr
conti_spc3350cr_2
conti_spc3350cr
conti_spc3350cr_2
CONTI SPC3350CR CONTI V ADVANCE riem SPC 3350 CR
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3350
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 3350 mm
  • Binnenlengte Li: 3266 mm; 128,582 inch
  • Buitenlengte La: 3379 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970543
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC3350CR
Lengte
3350
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
3350 mm
Binnenlengte li
3266 mm; 128,582 inch
Buitenlengte la
3379 mm