conti_spc3350zar
conti_spc3350zar_2
conti_spc3350zar
conti_spc3350zar_2
CONTI SPC3350ZAR CONTI V POWER riem SPC 3350 ZAR
 324,97 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3350
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 3350 mm
  • Binnenlengte Li: 3266 mm; 128,582 inch
  • Buitenlengte La: 3379 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797375
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC3350ZAR
Lengte
3350
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
3350 mm
Binnenlengte li
3266 mm; 128,582 inch
Buitenlengte la
3379 mm