conti_spc4500zar
conti_spc4500zar_2
conti_spc4500zar
conti_spc4500zar_2
CONTI SPC4500ZAR CONTI V POWER riem SPC 4500 ZAR
 431,51 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4500
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 4500 mm
  • Binnenlengte Li: 4416 mm; 173,858 inch
  • Buitenlengte La: 4529 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858001162
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC4500ZAR
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
4500 mm
Binnenlengte li
4416 mm; 173,858 inch
Buitenlengte la
4529 mm