conti_spc6700zar
conti_spc6700zar_2
conti_spc6700zar
conti_spc6700zar_2
CONTI SPC6700ZAR CONTI V POWER riem SPC 6700 ZAR
 691,44 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 6700
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 6700 mm
  • Binnenlengte Li: 6616 mm; 260,472 inch
  • Buitenlengte La: 6729 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797436
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC6700ZAR
Lengte
6700
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
6700 mm
Binnenlengte li
6616 mm; 260,472 inch
Buitenlengte la
6729 mm