conti_spz1024cl
conti_spz1024cl_2
conti_spz1024cl
conti_spz1024cl_2
CONTI SPZ1024CL powerspan v-riem 1024 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1024
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1024 mm
  • Binnenlengte Li: 986 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671033
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1024CL
Lengte
1024
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1024 mm
Binnenlengte li
986 mm