conti_spz1060cl
conti_spz1060cl_2
conti_spz1060cl
conti_spz1060cl_2
CONTI SPZ1060CL powerspan v-riem 1060 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1060
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1060 mm
  • Binnenlengte Li: 1022 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653527
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1060CL
Lengte
1060
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1060 mm
Binnenlengte li
1022 mm