conti_spz1537cl
conti_spz1537cl_2
conti_spz1537cl
conti_spz1537cl_2
CONTI SPZ1537CL powerspan v-riem 1537 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1537
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1537 mm
  • Binnenlengte Li: 1499 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653763
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1537CL
Lengte
1537
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1537 mm
Binnenlengte li
1499 mm