conti_spz1562cl
conti_spz1562cl_2
conti_spz1562cl
conti_spz1562cl_2
CONTI SPZ1562CL powerspan v-riem 1562 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1562
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1562 mm
  • Binnenlengte Li: 1524 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858699611
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1562CL
Lengte
1562
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1562 mm
Binnenlengte li
1524 mm