conti_spz1600cl
conti_spz1600cl_2
conti_spz1600cl
conti_spz1600cl_2
CONTI SPZ1600CL powerspan v-riem 1600 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1600
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1600 mm
  • Binnenlengte Li: 1562 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671088
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1600CL
Lengte
1600
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1600 mm
Binnenlengte li
1562 mm