conti_spz1662cl
conti_spz1662cl_2
conti_spz1662cl
conti_spz1662cl_2
CONTI SPZ1662CL powerspan v-riem 1662 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1662
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1662 mm
  • Binnenlengte Li: 1624 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653800
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1662CL
Lengte
1662
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1662 mm
Binnenlengte li
1624 mm