conti_spz1850cl
conti_spz1850cl_2
conti_spz1850cl
conti_spz1850cl_2
CONTI SPZ1850CL powerspan v-riem 1850 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1850
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1850 mm
  • Binnenlengte Li: 1812 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653879
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1850CL
Lengte
1850
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1850 mm
Binnenlengte li
1812 mm