conti_spz2000cl
conti_spz2000cl_2
conti_spz2000cl
conti_spz2000cl_2
CONTI SPZ2000CL powerspan v-riem 2000 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2000
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2000 mm
  • Binnenlengte Li: 1962 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653916
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2000CL
Lengte
2000
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2000 mm
Binnenlengte li
1962 mm