conti_spz2060cl
conti_spz2060cl_2
conti_spz2060cl
conti_spz2060cl_2
CONTI SPZ2060CL powerspan v-riem 2060 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2060
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2060 mm
  • Binnenlengte Li: 2022 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670869
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2060CL
Lengte
2060
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2060 mm
Binnenlengte li
2022 mm