conti_spz2187cl
conti_spz2187cl_2
conti_spz2187cl
conti_spz2187cl_2
CONTI SPZ2187CL powerspan v-riem 2187 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2187
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2187 mm
  • Binnenlengte Li: 2149 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665612
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2187CL
Lengte
2187
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2187 mm
Binnenlengte li
2149 mm