conti_spz2240cl
conti_spz2240cl_2
conti_spz2240cl
conti_spz2240cl_2
CONTI SPZ2240CL powerspan v-riem 2240 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2240
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2240 mm
  • Binnenlengte Li: 2202 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664943
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2240CL
Lengte
2240
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2240 mm
Binnenlengte li
2202 mm