conti_spz2280cl
conti_spz2280cl_2
conti_spz2280cl
conti_spz2280cl_2
CONTI SPZ2280CL powerspan v-riem 2280 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2280
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2280 mm
  • Binnenlengte Li: 2242 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670876
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2280CL
Lengte
2280
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2280 mm
Binnenlengte li
2242 mm