conti_spz662cl
conti_spz662cl_2
conti_spz662cl
conti_spz662cl_2
CONTI SPZ662CL powerspan v-riem 662 x 10 mm zwart
 6,93 incl. BTW
  • Lengte: 662
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 662 mm
  • Binnenlengte Li: 624 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671125
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ662CL
Lengte
662
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
662 mm
Binnenlengte li
624 mm