conti_spz687cl
conti_spz687cl_2
conti_spz687cl
conti_spz687cl_2
CONTI SPZ687CL powerspan v-riem 687 x 10 mm zwart
 7,24 incl. BTW
  • Lengte: 687
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 687 mm
  • Binnenlengte Li: 649 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665513
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ687CL
Lengte
687
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
687 mm
Binnenlengte li
649 mm