conti_spz737cl
conti_spz737cl_2
conti_spz737cl
conti_spz737cl_2
CONTI SPZ737CL powerspan v-riem 737 x 10 mm zwart
 7,73 incl. BTW
  • Lengte: 737
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 737 mm
  • Binnenlengte Li: 699 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654296
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ737CL
Lengte
737
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
737 mm
Binnenlengte li
699 mm