conti_std8121650
conti_std8121650_2
conti_std8121650
conti_std8121650_2
CONTI STD 1216 S8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - STD8121650
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1216
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1216 mm
  • Aantal tanden: 152
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817032131
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8121650
Lengte
1216
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1216 mm