conti_std8130420
conti_std8130420_2
conti_std8130420
conti_std8130420_2
CONTI STD 1304 S8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - STD8130420
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1304
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1304 mm
  • Aantal tanden: 163
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817032438
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8130420
Lengte
1304
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1304 mm