conti_std8134450
conti_std8134450_2
conti_std8134450
conti_std8134450_2
CONTI STD 1344 S8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - STD8134450
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1344
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1344 mm
  • Aantal tanden: 168
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8134450
Lengte
1344
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1344 mm