conti_std8140030
conti_std8140030_2
conti_std8140030
conti_std8140030_2
CONTI STD 1400 S8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - STD8140030
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1400
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 175
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8140030
Lengte
1400
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1400 mm