conti_std8144020
conti_std8144020_2
conti_std8144020
conti_std8144020_2
CONTI STD 1440 S8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - STD8144020
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1440
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1440 mm
  • Aantal tanden: 180
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817032872
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8144020
Lengte
1440
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1440 mm