conti_std8144030
conti_std8144030_2
conti_std8144030
conti_std8144030_2
CONTI STD 1440 S8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - STD8144030
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1440
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1440 mm
  • Aantal tanden: 180
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817032889
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8144030
Lengte
1440
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1440 mm