conti_std8176020
conti_std8176020_2
conti_std8176020
conti_std8176020_2
CONTI STD 1760 S8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - STD8176020
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1760
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1760 mm
  • Aantal tanden: 220
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817033237
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8176020
Lengte
1760
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1760 mm