conti_std8180030
conti_std8180030_2
conti_std8180030
conti_std8180030_2
CONTI STD 1800 S8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - STD8180030
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1800 mm
  • Aantal tanden: 225
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817033329
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8180030
Lengte
1800
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1800 mm