conti_std856030
conti_std856030_2
conti_std856030
conti_std856030_2
CONTI STD 560 S8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - STD856030
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 560
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 560 mm
  • Aantal tanden: 70
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817030007
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD856030
Lengte
560
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
560 mm