conti_std871230
conti_std871230_2
conti_std871230
conti_std871230_2
CONTI STD 712 S8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - STD871230
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 712
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 712 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD871230
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
712 mm