conti_t10101025
CONTI T10 1010 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10101025
 96,22 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 19/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 19/05/2026
  • Lengte: 1010
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1010 mm
  • Aantal tanden: 101
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140607
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10101025
Lengte
1010
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1010 mm