conti_t10111032
CONTI T10 1110 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10111032
 126,66 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1110
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1110 mm
  • Aantal tanden: 111
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143431
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10111032
Lengte
1110
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1110 mm