conti_t10124032
CONTI T10 1240 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10124032
 134,26 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 1240
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1240 mm
  • Aantal tanden: 124
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140836
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10124032
Lengte
1240
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1240 mm