conti_t10124050
CONTI T10 1240 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10124050
 209,83 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 1240
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1240 mm
  • Aantal tanden: 124
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140843
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10124050
Lengte
1240
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1240 mm