conti_t10125025
CONTI T10 1250 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10125025
 105,50 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 1250
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1250 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140850
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10125025
Lengte
1250
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1250 mm