conti_t10dl125032
CONTI T10 1250 32 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL125032
 162,03 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1250
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1250 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138796
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL125032
Lengte
1250
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1250 mm