conti_t10130016
CONTI T10 1300 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10130016
 69,50 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 1300
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143035
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10130016
Lengte
1300
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1300 mm