conti_t10132012
CONTI T10 1320 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10132012
 57,77 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 1320
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1320 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137706
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10132012
Lengte
1320
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1320 mm