conti_t10132050
CONTI T10 1320 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10132050
 220,53 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1320
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1320 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140935
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10132050
Lengte
1320
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1320 mm