conti_t10dl135025
CONTI T10 1350 25 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL135025
 135,35 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 6 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 24.
  • Lengte: 1350
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1350 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142984
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL135025
Lengte
1350
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1350 mm