conti_t10140012
CONTI T10 1400 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10140012
 61,76 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 1400
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142991
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10140012
Lengte
1400
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1400 mm