conti_t10146050
CONTI T10 1460 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10146050
 243,22 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 1460
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1460 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141147
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10146050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1460 mm