conti_t10178012
CONTI T10 1780 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10178012
 80,01 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 1780
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1780 mm
  • Aantal tanden: 178
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141321
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10178012
Lengte
1780
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1780 mm