conti_t10178032
CONTI T10 1780 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10178032
 195,55 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 1780
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1780 mm
  • Aantal tanden: 178
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141352
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10178032
Lengte
1780
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1780 mm