conti_t10188016
CONTI T10 1880 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10188016
 100,19 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 1880
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1880 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142588
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10188016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1880 mm