conti_t10225010
CONTI T10 2250 10 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10225010
 106,73 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 30.
  • Lengte: 2250
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 2250 mm
  • Aantal tanden: 225
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10225010
Lengte
2250
Steek
10 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
2250 mm